Užijte si výjimečné zážitky v tiché a klidné části Jižních Čech, přímo v srdci CHKO Blanský les, s impozantní horou Kleť v pozadí. Toto ubytování je ideálním výchozím bodem pro vaše dobrodružství - v okolí najdete mnoho cyklostezek a turistických cest, kde můžete objevovat krásy jižních Čech. Navštivte oblíbená turistická centra jako Český Krumlov a Hluboká nad Vltavou nebo se projděte lesy, které začínají přímo za chalupou.

Večer si můžete užít nádhernou hvězdnou oblohu, která je zvláště okouzlující v letních měsících, kdy můžete posedět u ohně. Pokud jste fanoušky rybaření, nezapomeňte si zakoupit povolenku na sportovní rybolov a vyrazit k jednomu z mnoha rybníků v okolí. V zimních měsících pak zde najdete dostatek sněhu pro běžkaře i sjezdové lyžaře - nejbližší vlek je vzdálen jen 6 km.

Nabízíme Vám útulné a pohodlné ubytování v samostatně stojící chalupě s kapacitou 4 osob. Chalupa má samostatný vchod z venkovní terasy, odkud si můžete prohlédnout nádherný výhled na krajinu. Od května do září, je pro Vás připravena vířivka. Hlavní místnost spojuje kuchyňský kout s prostorným obývacím prostorem a dvěma samostatnými lůžky. Kuchyňská linka je vybavena běžným nádobím, mini troubou, mikrovlnnou troubou. Stolní myčkou, chladničkou s mrazákem. Kávovarem na překapávanou kávu a rychlovarnou konvicí. Na rozkládacím křesle jsou k dispozici dvě přistýlky, takže můžeme v klidu ubytovat i rodinu s více dětmi. Ložnice je samostatná místnost s manželskou postelí. Celkem se tedy v objektu nachází čtyři klasická lůžka a dvě přistýlky. Koupelna je vybavená sprchovým koutem, toaletou a umyvadlem.

V chladnějších dnech Vás budou hřát krbová kamna. Naší prioritou je pohoda a klid pro naše hosty, proto je k dispozici Wi-Fi, ale televizi ani rádio u nás nenajdete. Parkování je možné přímo u ubytování.

Na venkovním prostoru si můžete udělat oheň, nebo využít přenosný gril pro přípravu svých oblíbených jídel.

Těšíme se na Vás! Jiří a Marie.