1. Úvod

Tyto všeobecné smluvní podmínky jsou součástí smlouvy mezi Vámi a Ubytování U Vítů, Jiří Hešík IČO: 87502160

  1. Přihlášení, uzavření smlouvy a platební podmínky

Objekt můžete rezervovat mailem nebo on-line v rezervačním systému https://www.ubytovaniuvitu.cz/index.php/rezervace-terminu . Následně obdržíte potvrzení rezervace emailem. Poté Vám bude doručen zálohový doklad na 50% z ceny za pobytu se splatností 7 dní. Pokud je termín nástupu kratší, krátí se též splatnost. Doplatek 50% ceny je splatný v den nástupu. Možnosti platby jsou převodem na účet, okamžitou platbou na IB, nebo hotově. Smlouva mezi Vámi a Chalupa Tara je uzavřena po zaplacení zálohy 50% z ceny pobytu. Jestliže se do konce splatnosti neuskuteční platba zálohy, může Ubytování U Vítů se zamluveným pobytem opět volně disponovat.

  1. Služby a cena

V ceně nájmu nejsou zahrnuty dodatečné služby (např. úklid, praní prádla, dřevěné uhlí na gril atd.).

Aktuální ceník je k dispozici na webové stránce: https://www.ubytovaniuvitu.cz/index.php/cenik-ubytovani

  1. Příjezd a odjezd

Příjezd by se měl uskutečnit mezi 14:00 hod. a 18:00 hod., odjezd do 10:00 hod. Jestliže byste měli přijet později než v 18:00 hod, je nutno včas informovat majitele. Jestliže nemůžete převzít objekt dle ujednání, nebude poskytována sleva z nájemní částky. Totéž platí, jestliže předčasně opustíte apartmán.

  1. Odstoupení od smlouvy

Odstoupíte-li od smlouvy do 30 dnů před datem nástupu pobytu, bude Vám účtováno storno ve výši 25% z nájemní ceny. Při odstoupení 30 - 15 dnů před datem nástupu účtujeme 50% z nájemní ceny, 14 dnů až 5 dní před datem nástupu účtujeme 80% z nájemní ceny, 4 dny před datem nástupu účtujeme 100% z ceny pobytu. Storno musí být učiněno výhradně ověřitelným způsobem. Určující je obdržení zprávy na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

  1. Povinnosti nájemníků

Pronajatý apartmán může být obsazen pouze udaným max. počtem osob 4. Výjimku jsou 2 děti do 12-ti let, předem nahlášené. Které budou na přistýlce.  Další osoby nemusí být pronajímatelem přijaty.

Apartmán je zapotřebí starostlivě udržovat. Přitom je třeba myslet na úklid zařízení kuchyně, nádobí a příborů je věcí nájemníka. Nájemník ručí za všechny jím nebo jeho spolunájemníky způsobené škody vyjma případů, že svoji nevinu může dokázat.

 

Tyto podmínky platí od 11. 9. 2023 a nahrazují všechny předešlé všeobecné podmínky.

V Českých Chalupách 11. 9. 2023

Jiří Hešík